O mnie

Nazywam się Julia Laszuk i jestem dietetykiem klinicznym. Na co dzień pracuję
w Przedszkolu nr 58 w Warszawie, które jest ukierunkowane na opiekę nad dziećmi
z  cukrzycą typu 1 i alergiami pokarmowymi. Popołudniami przyjmuję pacjentów  w stacjonarnym gabinecie dietetycznym w Centrum Zdrowia i Urody w Warszawie. Interesuję się żywieniem dzieci w wieku przedszkolnym, szczególnie tych chorujących na cukrzycę typu 1.  
Poza tym uwielbiam gotować, podróżować, medytować i czytać inspirujące książki.

Doradztwo dietetyczne

Od lat pasjonuję się dietetyką oraz gotowaniem. Codziennie szukam sprawdzonych, łatwych przepisów i eksperymentuję w kuchni. Połączenie pasji do gotowania i wiedzy z dietetyki pozwala mi dobrać odpowiedni, indywidualny jadłospis dla każdego. Cały czas chcę się rozwijać i szukam sposobów na pogłębianie mojej wiedzy. Pomagają mi w tym konferencje żywieniowe, szkolenia, kursy oraz ciekawe spotkania z kucharzami.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko dobrze się rozwijało, miało dużo energii i odpowiednio przybierało na wadze, zapraszam do kontaktu. Zaproponuję plan żywieniowy, który spełni Wasze oczekiwania.

 

W celu umówienia się na wizytę, przejdź do zakładki Kontakt.
 

Edukacja żywieniowa

Edukacja żywieniowa jest również częścią mojej pracy. Edukacja może być zarówno indywidualna, jak i grupowa. Uważam, że niezwykle istotne jest wdrażanie zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Prowadzę zajęcia edukacyjne w gabinecie, w przedszkolu oraz lekcje oraz warsztaty z gotowania w szkołach podstawowych. 

 

Jeżeli u Twojego dziecka zdiagnozowano cukrzycę typu 1, możesz skorzystać z edukacji żywieniowej dla członków rodziny. Na spotkaniu opowiem o tym, jak wyliczać WW, jak zaplanować jadłospis, obalę kilka mitów dietetycznych i dam Ci ważne wskazówki. 

W celu umówienia się na wizytę, przejdź do zakładki Kontakt.

Zapisz się na newsletter

© 2023 by GREENIFY. Proudly created with Wix.com

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram